Sacred FÓRUM


Fórum pro herni sérii Sacred
Právě je stř 03. črc 2024 10:48:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Smlouvání
PříspěvekNapsal: čtv 10. úno 2011 18:51:29 
Offline
 Profil

Registrován: ned 23. led 2011 13:49:20
Příspěvky: 16
Zdravím všechny pařany.Rád bych od vás slyšel názor na dovednost,kterou jsem uvedl výše.Je vůbec užitečná,když na vyšším levelu máte tolik pěněz,že je je někdy problém utratit?Dají se tam koupit i ty lepší kousky,myslím tím od zlaté barvy a výše? :P :P


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Smlouvání
PříspěvekNapsal: čtv 10. úno 2011 19:23:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
jhistě, myslím, že smlouvání je velmi užitečná věc. Pokud máš dovednost smlouvání, tak si můžeš nakupovat čas od času hodně dobré kousky se zaltými pozicemi a super bonusy,m které nemůžeš mít žádná jiná věc, protože jsou generovány zcela náhodně...

Moje serafa je založena právě na této dovednosti v kombinaci s vylepšeným vnímáním, které přidává šanci an nalezení zvláštních předmětů a to od prvního levlu vylepšeného vnímaní, pouze není tento bonus zobrazen, zobrazí se až když dosáhneš mistrovství této dovednosti...

Co je ale důležité, a na vylepšeném vnímání nejlepší, jsou prsteny a amulety, protože na yvšších levlech si můžeš se smlouváním koupit prsteny a amulety s vysokými bonusy do všech dovedností, třeba 10 ke všem dovednostem... když takové ringy zakováš to zbrojí apod... tak se ti můžeš nasčítat bonus třeba jako mám já teď je to 120 ke všem dovednostem... a zdaleka tato serafa není u konce svých možností, protože všechny itemy sílí s levlem postavy a tedy i prsteny...

Momentálně mi stačí udělat mistrovství všech dovedností, a budu v podstatě moci mít veškeré dovednosti prakticky na max, jejich max lvl je 240.

Tento build má několik výhod, hodně životů, nízké regenerace, kouzla na vysoké úrovní, velké bonusy k útoku obraně a všemu, kterých bez smlouvání dosáhnout nemůžeš kvůli nedostatku dovednostních bodů, myslím si, že je to velmi užitečná dovednost a dával sem si ji hned na začátku i s vnímáním a dával do nich veškeré body až do dosažení mistrovství, pak se můžeš v pohodě vrhnout na cokoli dalšího a do mistrovských dovedností neinvestovat ani ň...

Toť vše, doufám, že sjem tímto slohem pomohl :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Smlouvání
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 12:34:05 
Offline
 Profil

Registrován: ned 23. led 2011 13:49:20
Příspěvky: 16
McMatejovsky píše:
jhistě, myslím, že smlouvání je velmi užitečná věc. Pokud máš dovednost smlouvání, tak si můžeš nakupovat čas od času hodně dobré kousky se zaltými pozicemi a super bonusy,m které nemůžeš mít žádná jiná věc, protože jsou generovány zcela náhodně...

Moje serafa je založena právě na této dovednosti v kombinaci s vylepšeným vnímáním, které přidává šanci an nalezení zvláštních předmětů a to od prvního levlu vylepšeného vnímaní, pouze není tento bonus zobrazen, zobrazí se až když dosáhneš mistrovství této dovednosti...

Co je ale důležité, a na vylepšeném vnímání nejlepší, jsou prsteny a amulety, protože na yvšších levlech si můžeš se smlouváním koupit prsteny a amulety s vysokými bonusy do všech dovedností, třeba 10 ke všem dovednostem... když takové ringy zakováš to zbrojí apod... tak se ti můžeš nasčítat bonus třeba jako mám já teď je to 120 ke všem dovednostem... a zdaleka tato serafa není u konce svých možností, protože všechny itemy sílí s levlem postavy a tedy i prsteny...

Momentálně mi stačí udělat mistrovství všech dovedností, a budu v podstatě moci mít veškeré dovednosti prakticky na max, jejich max lvl je 240.

Tento build má několik výhod, hodně životů, nízké regenerace, kouzla na vysoké úrovní, velké bonusy k útoku obraně a všemu, kterých bez smlouvání dosáhnout nemůžeš kvůli nedostatku dovednostních bodů, myslím si, že je to velmi užitečná dovednost a dával sem si ji hned na začátku i s vnímáním a dával do nich veškeré body až do dosažení mistrovství, pak se můžeš v pohodě vrhnout na cokoli dalšího a do mistrovských dovedností neinvestovat ani ň...

Toť vše, doufám, že sjem tímto slohem pomohl :D

Díky za tvou slohovou práci!!!! :P :P Právě že si pamatuji na starém foru,že tu někdo psal,že se tato dovednost nevyplatí!!!Takže zkusím a dám pak vědět.Měj se zatím :D :D


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Smlouvání
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 13:32:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Někdo může říct, že je to zbytečnost... já jsem v tom však anšel cestu k k velmi slné postavě a tahle nová serafim se mlouváním si dává niob od 94 lvlu, takžer nevim jesi je to úplně kravina... moji nepřátelé jsou třeba lvl 130 a stejně to zvládnu a neumírám... přežívací bonus 77 % 1 sm,rt poze na startě...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Smlouvání
PříspěvekNapsal: pon 06. čer 2011 17:47:13 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Hraju dál, co se týka smlouvání, tak max lvl dovedností není 240 to je rkavina, ty bonusy jdou dál a dál dál, nyní mám All skill bonus už 179, tak se těším jak to půjde dál :)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Smlouvání
PříspěvekNapsal: pon 06. čer 2011 22:15:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Veľmi pekne a koľko máš celkovo v jednom skille (napríklad v taktike? určite cez 220).

Takže max skill môže byť nekonečno?

Inač mal som Shadow wariora ktorému som upgradnul taktiku až na nejakých 428, ale že by sa to nejako extra prejavilo to nie ide to po malých kručkách.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Smlouvání
PříspěvekNapsal: pon 06. čer 2011 23:56:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
To už je pak zbytečnost tady... ale jo když máš u všeho mistrovství tak se to okolo tych 300 ještě projevuje... největší rozdíly to dělá v aspektech, regeneracích, v konstituci a tak...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Smlouvání
PříspěvekNapsal: úte 07. čer 2011 16:23:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
JJ v regeneraci CA to robí dosť.
Ale v obrane, a v poškodení so zbraňami to jde po kousičkách.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Smlouvání
PříspěvekNapsal: úte 07. čer 2011 17:54:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 9:48:54
Příspěvky: 230
Záleží na postavě, třeba díky all skill bonusu mam buff bojovy postoj na vysokem lvlu a to dava hodne velke bonusy do utoku obrany dmg odrazeni atd...

navic ked mi bojovy postoj dava 760 % obranu a útok, tak skill jako rychlost a dovednost se dvemi zbranemi atd... strasne kombi vyslednou ochranu at tak...

útok mám ted 21 000


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Smlouvání
PříspěvekNapsal: úte 07. čer 2011 20:10:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. úno 2011 18:11:35
Příspěvky: 217
Tak ten buff sám o sobě delá serafu témneř nepřemožitelnou, a když dáš k tomu ješte ten all skill to už ťa ani bug hry nezabije :D

Ja mám útok něco málo přes 23k ale ten bojový postoj mi už nič nedáva mám to teraz vymaxované na 960 úroveň :D (nikde inde sa mi to neoplatí)

Inač na akom lvl máś bídne údery? Ja na 24 (kvôli regeneraci) Je lepšie dať viac?

_________________
Obrázek


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz