Sacred FÓRUM


Fórum pro herni sérii Sacred
Právě je úte 09. črc 2024 1:28:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 328 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Překlad
PříspěvekNapsal: sob 14. dub 2012 18:06:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 02. črc 2011 19:40:09
Příspěvky: 176
Klidně to zkusit můžeš ted je každá ruka dobrá, ale prvně se musím zeptat aby ses zeptal sebe jetli to chceš fakt dělat a najdeš si nato nějakej čas. páč těch lidí co se tu už vystřídalo je hrozně moc a nebaví mě že když někomu pošlu věci a za měsíc se musím domáhat odpovědí. Co teda? a vono nic. Takže koho by to neštvalo mi když tak pisni PM a domluvíme se.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Překlad
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2012 20:46:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 02. črc 2011 19:40:09
Příspěvky: 176
tak mít více lidí jako |LAG| tak už v tom vedru smažíme, zabírají další 2K řádků, jen popřejme klukům všichni at se v tom vedru nepřehříjí :D no byla by jich škoda :!:


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Překlad
PříspěvekNapsal: ned 20. kvě 2012 10:48:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 02. črc 2011 19:40:09
Příspěvky: 176
tady spamuju jak šílenej. :) No takže chtěl bych prvně všechny fandy a co nám drží palce pozdravit doufám že nám jsou stále naklonění a k tomu přináším takovou menší drobnost kombinaci CZ Sacred 2 + Eng Ice. pro ty kteří stále hrají ale moc nevyužívají Ice, aby si aspon trochu mohli zahrát. To byla dobrá část ted ta horší, rozhodl jsem se že podle ohlasu se bude dále rozvíjet překlad. Já moc času na překlad nemá tak at mají |LAG| a dlaší překladatelé čas na důležitější věci než překlad který stjně nikoho nebere. Dík za pochopení.

http://uloz.to/xH9jgMP/sacred-2-i-b-half-cz-rar
ED/ nakopírovat do local - EN_UK
jsou drobné chyby v zobrazování slov ale dají se přečíst.
není nutné kopírovat vše jen global.res ten zbytek je jak to mám nastavené já a vyhovuje mi to.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Překlad
PříspěvekNapsal: ned 20. kvě 2012 19:04:34 
Offline
 Profil

Registrován: pát 19. srp 2011 19:10:08
Příspěvky: 4
kedy mozme cakat final cz ?


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Překlad
PříspěvekNapsal: ned 20. kvě 2012 19:14:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 02. črc 2011 19:40:09
Příspěvky: 176
To se nedá určit zatím jediný aktyvní překladatel je skupina |LAG|. Ostatní děláme zatím příležitostně. Ale pokud půjde vše dobře tak o prázdninách by snad mohla být. Jak jsem řek podle ohlasu bude CZ pokračovat nebo se dá k ledu. Pro 3 lidi co to hrajou jen o víkendu nemá cenu překládat asi tak. Bylo by to škoda tolik času co se do toho vložil.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Překlad
PříspěvekNapsal: stř 23. kvě 2012 17:16:51 
Offline
 Profil

Registrován: stř 23. kvě 2012 17:08:16
Příspěvky: 1
KotOr píše:
tady spamuju jak šílenej. :) No takže chtěl bych prvně všechny fandy a co nám drží palce pozdravit doufám že nám jsou stále naklonění a k tomu přináším takovou menší drobnost kombinaci CZ Sacred 2 + Eng Ice. pro ty kteří stále hrají ale moc nevyužívají Ice, aby si aspon trochu mohli zahrát. To byla dobrá část ted ta horší, rozhodl jsem se že podle ohlasu se bude dále rozvíjet překlad. Já moc času na překlad nemá tak at mají |LAG| a dlaší překladatelé čas na důležitější věci než překlad který stjně nikoho nebere. Dík za pochopení.

http://uloz.to/xH9jgMP/sacred-2-i-b-half-cz-rar
ED/ nakopírovat do local - EN_UK
jsou drobné chyby v zobrazování slov ale dají se přečíst.
není nutné kopírovat vše jen global.res ten zbytek je jak to mám nastavené já a vyhovuje mi to.


Diky supr práce
Určitě by byla škoda kdyby jste to nedodělali když už jste tak daleko.
Chci se na něco zeptat pokud bych to chtěl hrát po netu půjde to pokud budu mít origo cz + ang datadisk dík za info ;)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Překlad
PříspěvekNapsal: čtv 24. kvě 2012 14:21:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 02. črc 2011 19:40:09
Příspěvky: 176
nezkoušel jsem zatím, ale mělo by to jít, CZ nemá žádnou funkčnost na multáku


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Oprava fontů
PříspěvekNapsal: čtv 24. kvě 2012 20:49:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 10. srp 2011 11:45:08
Příspěvky: 19
Jménem |LAG| bych Vás chtěl informovat a ujistit, že již pracujeme na problému s nezobrazováním některých (ryze českých) písmen. Chybu jsme již zajistili, opravili a nyní testujeme funkčnost opravy. Z časových důvodů (škola/praxe) budou testy trvat déle a proto bychom Vás chtěli požádat o strpení. Jakmile dokončíme testy ihned nahraji opravenou verzi češtiny na datová server ulož.to a zde zanechám link.

Idiot


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Překlad
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 1:39:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: ned 12. úno 2012 7:41:45
Příspěvky: 12
Sry že sem píšem ale.. mám to sťahovať nemám to sťahovať? Je to funkčné alebo nie trošku som sa v tom stratil.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Překlad
PříspěvekNapsal: pát 25. kvě 2012 15:05:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 10. srp 2011 11:45:08
Příspěvky: 19
Kumori píše:
Sry že sem píšem ale.. mám to sťahovať nemám to sťahovať? Je to funkčné alebo nie trošku som sa v tom stratil.


Nemusíš se omlouvat a klidně to stáhni ale počítej s tím, že některé ryze české znaky se nezobrazí.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 328 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz